Save Ukraine in 3D

Ми запустили проєкт “Зберігаємо Україну в 3D”, щоб врятувати культурну спадщину та архітектуру України за допомогою технологій лазерного сканування та фотограмметрії.

Ми також документуємо зруйновані об’єкти, що були заподіяні московією. Наша мета – зберегти історію та культурну спадщину, і протидія злочинам Росії. Ми запрошуємо долучитися до проєкту та підтримати одну із наших місій.

 

 

Підтримайте культурну спадщину

Наша мета

Створити найбільш повну та точну колекцію 3D-моделей культурних пам’яток та архітектури України. Ми працюємо над збиранням інформації про кожну пам’ятку, включаючи її історію, архітектурні деталі та інші важливі факти

 

Одна із наших місій

Наш проєкт - це не лише технічна робота зі сканування та створення 3D-моделей, але й важлива місія збереження культурної спадщини України. Ми запрошуємо вас долучитися до нашої ініціативи та підтримати наш проєкт. Ваша пожертва допоможе нам зробити Україну кращим місцем для життя та розвитку культури.

Давайте збережемо нашу історію разом!

24
На сьогодні відскановано
5
В процесі роботи

Зруйновані об'єкти внаслідок російської агресії

Завдяки нашому проєкту, ми зберігаємо унікальні пам'ятки та архітектуру, що постраждала від російської агресії. Ці зруйновані об'єкти мають велику історичну та культурну цінність, і ми повинні зробити все можливе, щоб вони не зникли безслідно.

16
На сьогодні відскановано
4
В процесі роботи
Наші партнери

Ми б хотіли висловити щирі слова подяки організаціям, які підтримали наш проєкт “Збережи Україну в 3D”. Ваша підтримка допомагає нам зберегти культурну спадщину та історію України, і ми цінуємо кожну допомогу. Разом ми зможемо зберегти нашу історію та культуру для майбутніх поколінь.

Про Нас

Наша команда – це професіонали, які присвятили своє життя збереженню культурної спадщини, тому ви можете бути впевнені в якості нашої роботи. Ми запрошуємо вас долучитися до нашого проєкту та підтримати збереження культурної спадщини України.

Ваша донат допоможе нам збільшити наші можливості та продовжити роботу над цією важливою місією. Ваша підтримка допоможе нам не тільки зберегти ці пам’ятки для майбутніх поколінь, але й зробити їх доступними для всіх.

Завдяки нашому проєкту, ми можемо зберегти унікальні пам’ятки та архітектуру, а також ті об’єкти які постраждали від російської агресії. Ці зруйновані об’єкти мають велику історичну та культурну цінність, і ми повинні зробити все можливе, щоб вони не зникли безслідно.

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти