Замовник проєкту

Масштабний природний комплекс Межигір’я площею 164 га – «must visit» для багатьох українців.

Резиденція заснована в 1935 р на місці стародавнього Межигірського Спасо-Преображенського монастиря, відомого з XII в. З 2002 року “Межигір’я” стало резиденцією Віктора Януковича. До складу комплексу входять: клубний будинок “Хонка”, старий будинок Януковича, гостьовий будиночок “Будинок Путіна”, дебаркадер “Галеон”, спорткомплекс, спа-центр, гольф-клуб, яхт-клуб, гараж з колекцією автомобілів, зоопарк, кінологічний центр , величезний парк зі штучними озерами.

З лютого 2014 р резиденція “Межигір’я” відкрита для доступу. Тут проводяться піші екскурсії з відвідуванням “Хонка” і оздоровчого комплексу, оглядові екскурсії на електрокарах. При вході можливо орендувати велосипед. У кінному клубі La petite Ecurie проводяться заняття верховою їздою і прогулянки на каретах. На території комплексу працюють шашличні і кав’ярні.

Сайт проєкту

Результат виконаної роботи

  1. Проведення 3Д оцифрування;
  2. Створення ортофотоплану;
  3. Розміщення 3Д моделі на веб-ресурс.
Посилання на 3д модель

Цифрова 3D модель рельєфу

Завдання проєкту

  1. Проведення робіт по 3Д сканування території Межигір’я
  2. Створення 3Д моделі національного парку
  3. Створення ортофотоплану території

Застосовані технології

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти