Про готель

Готель “Україна” прийняв перших гостей у 1961 році, відтоді 90 номерів приймали гостей міста, стіни готельного ресторану бачили пропозиції руки та серця, у конференц-залах збиралися для серйозних та не дуже зустрічей. І тільки росіяни вирішили зруйнувати мирне місто з його історичними місцями.

Готель став мішенню для російських загарбників

В ніч на 12 березня 2022 року у будівлю готелю влучила ракета, у відкритих джерелах згадується, що це була ракета “Іскандер” або ж авіабомба ФАБ-500. Пощастило, що готель був не заселений в той час, жодна людина не постраждала.

Влітку 2022 року команда AERO3D оцифрувала готель Україна в рамках власного проекту “Війна в 3Д”

Зараз готель поступово відновлюють: розбирають завали, готують до реставрації.
 

Запрошуємо підписатися на наш інстаграм та фейсбук – саме там ми показуємо процес роботи професійних фотограмметристів та ділимося результатами своєї роботи, наш YouTube – аби не пропустити цікаві відеоролики.

 

Компанія AERO3D продовжує працювати у Києві в умовах воєнного стану та надавати послуги:

  1. Реверс-інжиніринг в Києві та Україні
  2. 3Д моделювання в Києві та Україні
  3. 3Д друк в Києві та Україні
  4. Фотограметрія (3Д оцифрування) в Києві та Україні
  5. Лазерне сканування в Києві та Україні
  6. Створення 3Д турів Matterport в Києві та Україні
  7. Створення 3Д турів Google призупинене через політику компанії Google. На час воєнного стану компанія Google заборонила публікацію панорам на своїй мапі для унеможливлення застосування даних з мапи російськими військовими. Тому найліпшим рішенням для бізнесу на даним момент є створення туру Маттерпорт з подальним його розміщенням на мапі Гугл, коли це буде можливо.

Ми працюємо! Телефонуйте +380 98 305 07 07, щоб обговорити Ваш проект та визначитися з оптимальними рішеннями для його реалізації.

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти