Замовник проекту

Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві — дипломатична місія України в Йорданії, знаходиться в місті Амман.

Основне завдання Посольства України в Аммані представляти інтереси України, сприяти розвиткові політичних, економічних, культурних, наукових та інших зв’язків, а також захищати права та інтереси громадян і юридичних осіб України, які перебувають на території Йорданії.

Посольство сприяє розвиткові міждержавних відносин між Україною і Йорданією на всіх рівнях, з метою забезпечення гармонійного розвитку взаємних відносин, а також співробітництва з питань, що становлять взаємний інтерес.

Завдання проєкту

Завдання даного проєкту — виконати 3Д оцифрування та лиття меморіальної дошки бюсту Лесі Українки з каменю, який буде розміщуватися біля входу у посольство України в Йорданії.

Шляхи виконання завдання

Поспілкувавшись із замовником, ми вирішили взяти за основу пам’ятник Лесі Українці в Києві розташований у середмісті — на Печерську. Провели його 3Д оцифрування, в подальшому за допомогою 3Д скульптингу внесли зміни, а саме:

  • добавили деталізовані контури обличчя, одягу, намиста, волосся та рук;
  • створили 3Д модель меморіальної дошки;
  • добавили текст;
  • інші корективи

 

Застосовані технології

Результати виконаних робіт з лиття

Our site uses cookies to distinguish you from other users of our resource. This allows you to provide a convenient view of our site, as well as improve it. In order to continue working with the site, you must accept the terms of the Cookies Policy.

accept