Хто такий Бенксі? 

Вже два десятиліття особа скандально відомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, не встановлена. А ось жителі міста Бородянка, і бачили художника та його команду, так і деяким вдалося з ним поспілкуватися та познайомитися. “Худощавий”, “з борідкою”, “років 45-50” – все, що наразі відомо.

За свідченнями місцевих жителів у Бородянці Бенксі малював свої графіті ще два тижні тому, на даний момент це єдине Графіті з підтвердженим авторством – фото своєї роботи художник виклав у свій інстаграм. Проте подібні за стилем графіті були помічені в Україні трішки раніше: гімнастка над дірою у зруйнованій будівлі Ірпеня, у Києві – діти ніби гойдаються на протитанковому їжаку, в Горенці чоловік у ванні, або жінка в халаті з протигазом на обличчі й вогнегасником у руках.

Команда AERO3D також слідкує за роботами художника, тому ми вирушили оцифровувати його роботи у м. Бородянка, Київської області. Незабаром зможемо поділитися 3Д моделями та відео на нашому YouTube каналі. Доречі, нам вдалося поспілкуватися з українським “Доком” з фільму “Назад у майбутнє” – чоловіком, що під час окупації Київщини отруїв 12 кадирівців козиним сиром з мишʼяком, побачити та зафіксувати на камеру та у 3Д результати перебування тут “русського міра”, поспілкуватися з військовим журналістом, що розповідав моторошні історії. Все це у нашому відео незабаром.

Запрошуємо підписатися на наш інстаграм та фейсбук – саме там ми показуємо процес роботи професійних фотограмметристів та ділимося результатами своєї роботи, наш YouTube – аби не пропустити цікаві відеоролики.

 

14.11.2022
Київ, Україна – країна вільних та незламних людей

 

Компанія AERO3D продовжує працювати у Києві в умовах воєнного стану та надавати послуги:

  1. Реверс-інжиніринг в Києві та Україні
  2. 3Д моделювання в Києві та Україні
  3. 3Д друк в Києві та Україні
  4. Фотограмметрія(3Д оцифрування) в Києві та Україні
  5. Лазерне сканування в Києві та Україні
  6. Створити 3Д тур Matterport в Києві та Україні
  7. Створення 3Д турів Google призупинене через політику компанії Google. На час воєнного стану компанія Google заборонила публікацію панорам на своїй мапі для унеможливлення застосування даних з мапи російськими військовими. Тому найліпшим рішенням для бізнесу на даним момент є створення туру Маттерпорт з подальним його розміщенням на мапі Гугл, коли це буде можливо.

Ми працюємо! Телефонуйте +380 98 305 07 07, щоб обговорити Ваш проект та визначитися з оптимальними рішеннями для його реалізації.

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти