Влітку 2021 року до нас звернувся Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна з ідеєю оцифрувати у 3Д їх експонати.

Чуму до нас, до AERO3D?

Ми працюємо з 2016 року і маємо величезний досвід фотограмметрії, лазерного сканування, 3Д моделювання. Наші роботи вражають деталізацією та реалістичністю. Ми завжи йдемо на зустріч нашим замовникам, консультуємо з усіх питань, щоб результат був ідеальний.

Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна — музей заснований в 1914 році на честь великого художника-баталіста.

Музей розташовано в одній з найкращих будівель міста, яка є пам’ятником архітектури другої половини ХІХ ст.

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна, став одним з визнаних в місті центрів культури та естетичного виховання. На сьогодні колекція музею налічує до вісімнадцяти тисяч експонатів, які є своєрідним художнім літописом України і багатьох інших країн.

У залах представлена експозиція творів, яка включає живопис, скульптуру, графіку та декоративно-ужиткове мистецтво.

Завдання проєкту

Виконати 3Д оцифрування музейних експонатів в рамках проектів «Цифрова колекція художнього музею» та «Цифрова колекція художнього музею: Фарфор». Музейна колекція порцеляни складається з предметів посуду (чашка, блюдце, ваза, соусник, тарілка тощо) та фігурок. Це вироби з країн Західної Європи кінця XVIII – XX ст. (Німеччини, Австрії, Франції, Англії, Іспанії), Східної Європи початку XIX – середини XX ст. (України, Польщі та Росії) та Східної Азії XX ст. (Японії та Китаю).

Шляхи виконання завдання

Поспілкувавшись із замовником, ми вирішили застосовувати технологію фотограмметрії, яка дає можливість отримати високу деталізацію та автентичний вигляд музейних експонатів.

Преглянути результати оцифрування експонатів музею можна на сторінці проекту.

 

Компанія AERO3D продовжує працювати у Києві в умовах воєнного стану та надавати послуги:

  1. Реверс-інжиніринг в Києві та Україні
  2. 3Д моделювання в Києві та Україні
  3. 3Д друк в Києві та Україні
  4. Фотограметрія(3Д оцифрування) в Києві та Україні
  5. Лазерне сканування в Києві та Україні
  6. Створення 3Д турів Matterport в Києві та Україні – 3Д тур в Києві
  7. Створення 3Д турів Google призупинене через політику компанії Google. На час воєнного стану компанія Google заборонила публікацію панорам на своїй мапі для унеможливлення застосування даних з мапи російськими військовими. Тому найліпшим рішенням для бізнесу на даним момент є створення туру Маттерпорт з подальним його розміщенням на мапі Гугл, коли це буде можливо.

Ми працюємо! Телефонуйте +380 98 305 07 07, щоб обговорити Ваш проект та визначитися з оптимальними рішеннями для його реалізації.

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики Cookies.

прийняти